- Soğuk Hava Kapıları -
Anasayfa // Ürünler //Soğuk Hava Kapıları
Soğuk Hava Kapıları

Yükselen tip menteşelidir.  Dışarıdan anahtarla kilitlenebilen ve içeriden kilitli ya da kilitsiz açılabilen acil çıkış kolu mevcuttur. Rezistanslı donmuş muhafaza ve şoklama odaları kapısı ile soğuk muhafaza odaları kapısı üretilmektedir. Rezistanslı kapılarda kullanılan ısıtıcı rezistans 220 Volt beslemeli ve ithaldir. Kapı kanadı üzerindeki EPDM malzemeden dayanıklı ve esnek contanın kasaya bastığı noktada özel kapaklı profil içerisine yerleştirilen rezistans kablosu daha sonra değiştirilmeye olanak sağlar.

Kullanım yerine göre farklı eşik detayları ile üretim yapılmaktadır.  Ürünlerimizden biri olan menteşeli soğuk oda ve depo kapıları, net geçiş eni maksimum 95 cm’ e kadar ve istenilen ende standart olarak üretilir. Kasa kalınlığı, kullanılan panel kalınlığı ile aynıdır. Yüzeyler, panel yüzeyleriyle aynı veya isteğe göre opsiyonel yüzey seçeneklerinde üretilmektedir.


Copyright © 2022 - Bu Sayfadaki Yazı ve Görsellerin Telif Hakkı İmza Soğutmaya Aittir. İzinsiz Paylaşılamaz ve Kopyalanamaz