- Soğuk Hava Depoları -
Anasayfa // Ürünler //Soğuk Hava Depoları
Soğuk Hava Deposu

Günlük hayatta çok göz önünde bulunmasa dahi, soğuk depolama ülke ekonomilerini etkileyecek kadar büyük bir
sektördür.

Gıdaların ve bozulabilir malların üretimi ile tüketimi arasındaki en kritik süreç soğuk hava deposu ve soğuk odadır. Soğuk depolama sürecinin kalitesi gerek üreticiyi, gerek aracıları, gerekse tüketiciyi doğrudan ilgilendirir. Bu yüzden soğutma sektörü ciddiyet, süreklilik ve sorumluluk gerektirir.

Her türlü proje ile sınırsız kapasitede soğuk hava deposu tesisi çözümlerine olanak veren bir üretim şeklidir. soğuk hava deposu panelleri ile istenilen ölçülerde soğuk depo hacimleri ve ürün işleme alanları oluşturulabilmektedir. Prefabrik betonarme veya çelik konstrüksiyon karkas altına kurulan soğuk depo panellerini koruma amaçlı herhangi bir ikinci dış duvara gerek yoktur. Panellerimiz dış ortamda çalışabilmektedir.

Bu tesislerde her soğuk odaya özel soğuk hava deposu cihazları düşünülebildiği gibi merkezi sistem soğutma projeleri de tarafımızdan anahtar teslim uygulanabilmektedir. Bu tip uygulamalara örnekler; et işleme tesisleri, tavuk işleme tesisleri, balık işleme tesisleri, sebze ve meyve işleme tesisleri olarak gösterilebilir. Bu tesislerde ürünler belli işlemlerden geçirilir ve daha sonra ürününe göre şoklama veya hızlı soğutma işlemlerine tabi tutularak sevkiyat zamanını beklemek üzere soğuk depolarda ve donuk ürün muhafaza depolarında muhafaza edilir.

Ayrıca sadece soğuk veya donuk muhafaza amaçlı soğuk depo tesislerinde tarafımızdan anahtar teslim bir şekilde
hayata geçirilmektedir. Bu tip depolar her ölçüde üretilebildiği için her türlü mekanınız için, her türlü ihtiyacınıza cevap verilebilmektedir.

Üretimi tüketime bağlayan bu zinciri sağlamlaştırmak için İmza Soğutma üç ana noktaya odaklanmıştır.

* Yüksek teknolojili, uzun ömürlü ve enerji tasarruflu sistemlerle ürün kalitesinin korunması.

* Projelendirme,montaj ve serviste etkin müşteri hizmeti.

* İzleme sistemleri ile etkin soğuk hava deposu işletimi


Copyright © 2022 - Bu Sayfadaki Yazı ve Görsellerin Telif Hakkı İmza Soğutmaya Aittir. İzinsiz Paylaşılamaz ve Kopyalanamaz